Home / Qeveritare / 50-vjetori i ditëlindjes – Rama falenderon për urimet

50-vjetori i ditëlindjes – Rama falenderon për urimet

 Brr2r2TIcAAUCyw1-320x350Kryeministri Edi Rama në ditën e 50-vjetorit të lindjes së tij, falenderon të gjithë ata që i kanë përcjellë mesazhe urimi në rrjetin social Twitter dhe Facebook.
“Faleminderit me zemër për urimet e panumërta dhe pse më kujtoni papushim se sjam më i ri:- Po mbase mund të jetë edhe kështu”, shkruan Kryeministri Rama në Facebook.
Në një foto të publikuar nga Kryeministri Rama , shkruhet “Nuk jam 50 vjeç, por jam 18 me 32 vjet eksperiencë”.

Leave a Reply

%d bloggers like this: