Home / Kuriozitete / SHBA, vogëlushja shtrihet dhe qan në prezencë të Barack Obamas

SHBA, vogëlushja shtrihet dhe qan në prezencë të Barack Obamas

Gazetarja Laura Moser është vënë në siklet përballë presidentit të Amerikës, Barack Obama prej vogëlushes së saj. Vajza e dëshpëruar shtrihet në dyshemenë e Shtëpisë së Bardhë dhe duket se asgjë nuk mund ta qetësojë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e Pashkëve hebraike, prillin e kaluar, por imazhi  i vajzës është  përhapur si një virus në të gjithë rrjetet sociale. Fotografia është hedhur në Twitter nga xhaxhai i saj, shkrimtari Benjiamin Moser.

Leave a Reply

%d bloggers like this: