Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 28 maj 2015

Horoskopi për datën 28 maj 2015

Dashi

Miqësi të reja në rrjetet sociale, por bëni kujdes me privatësinë tuaj, sepse ka disa kuriozë që kanë qejf të merren me punët e të tjerëve. E sotmja do të karakterizohet prej humorit pozitiv.

Demi

Humor i mirë. Dilni. Socializohuni. Pranoni ftesat që do t’ju bëjnë. Jeni gati të kujtoni të kaluarën për mossukseset tuaja, por mos harroni të jeni të sinqertë me veten. Financat jo mirë.

Binjakët

Mos u fokusoni tek e kaluara. Ekzistojnë shumë mënyra për t’i ndryshuar gjërat, por vetëm nëse dëshironi me të vërtetë. Pritet të merrni lajme nga institucione shtetërore sot.

Gaforrja

Të lindurit ditën e diel dhe të mërkurë do ta kuptojnë se askush nuk i ka dashuruar ashtu siç mendonin. Vendimet ju përkasin juve. Tregohuni të matur. Mundësi të mira në punë.

Luani

Sot me shumë mundësi do të bëni takime të reja për shkak të ndikimit të Venerës. Kini durimin të bënin më të mirën në këtë ditë. Në mbrëmje do të argëtoheni me miqtë më të mirë.

Virgjëresha

Mos e anashkaloni një situatë e cila është bërë kritike së fundmi. Jepi një drejtim derisa të jeni në kohë. Të lindurit ditën e premte do të jenë fatlumë në çdo drejtim sot.

Peshorja

“Mjegull” në familje dhe në dashuri sot: do të kaloni momente të vështira dhe të mërzitshme. Megjithatë gjithçka do të kalojë shumë shpejt. Mos e përbuzni mbështetjen e miqve.

Akrepi

Jeni në tension dhe të shqetësuar për diçka që e ndjeni se mund të ndodh: qetësohuni sepse janë vetëm shqetësime të kota, apo të pabazuara. Sot zilia është gati duke ju pritur pas “dere”.

Shigjetari

Sot mund të bëni gabime të pavetëdijshme, ndaj kijeni parasysh këtë këshillë. Jeni shumë nervozë dhe gjithçka ju duket e zymtë: një mik i besuar ju ka tradhtuar në mënyrën më të keqe.

 Bricjapi

Beqarët duhet t’i përzgjedhin me kujdes njohjet e reja dhe të dinë t’i ndajnë mirë personat fals nga ata të sinqertë. Lajme të mira do të merrni nga larg. Humori i mirë pasdite.

Ujori

Një person i afërt me ju, sot do të jetë veçanërisht i/e ëmbël, pavarësisht se do t’ju bëjë të ndiheni xhelozë. Mendoni pozitivisht dhe gjeni ekuilibrin për të mos qenë të paqartë në gjithçka.

Peshqit

Sot një këngë mund t’ju kthejë në mendje një person që e keni dashur shumë. Çaste trishtimi do t’ju shoqërojnë. Kthejeni shpejt “faqen” e atij kapitulli që tani është mbyllur. Gjeni paqen në shpirt.

Leave a Reply

%d bloggers like this: