Home / Teknologji / Vendosni gishtin në mes të ekranit dhe mahnituni

Vendosni gishtin në mes të ekranit dhe mahnituni

Në “Youtube” qarkullojnë me miliona video, nga më të çuditshmet, por kjo që po ju sjellim, është e një tjetër niveli…

Video e postuar nga Namie Amuro, mund të jetë një ndër videot më të mira interaktive që qarkullojnë në këtë rrjet social për momentin.

Për të qenë pjesë e saj, së pari duhet ta shihni me ekranin e plotë (e gjeni në cepin e poshtëm djathtas të videos opsionin për ta zmadhuar) dhe më pas të vendosni gishtin tregues në qendër të ekranit, aty ku është vendosur një pikë dhe më pas…shijojeni.

Leave a Reply

%d bloggers like this: