Home / Kronika / Kronika e zeze / Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Liqenin Artificial

Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Liqenin Artificial

Paraditen e së mërkurës është gjetur një trup i pajetë në Liqenin Artificial të Tiranës.

Viktima mësohet se është mashkull i moshës 35-40 vjeç, i veshur me të zeza dhe flokë të kapura bisht.

Dyshohet se personi është mbytur 3-4 ditë më parë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: