Home / Kronika / Kronika e zeze / Tiranë, elektricisti 58-vjeçar humb jetën nga korrenti

Tiranë, elektricisti 58-vjeçar humb jetën nga korrenti

ambulanca-ne-vendgjarje-320x203Një elektricist 58-vjeçar ka humbur jetën sot teksa po kryente disa shërbime në godinën e Kontrollit të Lartë të Shtetit.

Sipas policisë, Jake Lamçe, banues në Yzberisht dhe me origjinë nga Tepelena, ka humbur jetën pas kontaktit me rrymën elektrike.

Punonjësist e KLSH-së, u përpoqën t’i japin menjëherë ndihmën e parë 58-vjeçarit, por ai kishte ndërruar jetë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: