Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 16 qershor 2015

Horoskopi për datën 16 qershor 2015

Dashi

Dashuri dhe afrimitet në familje. Do të provoni suksese fal besimin që do të keni në vete. Kërkoni për bashkëpunëtor të duhur.

Demi

Kjo do të jetë një ditë e mirë për punën dhe bizneset: pengesat e vogla do t’i superoni me mençuri. Mendoni edhe për pamjen tuaj.

Binjakët

Do të gjendeni përball zgjedhjeve të papritura që nuk do t’ju len aspak kohë për t’u menduar. Mund të shpëtoni marrëdhënien në çift.

Gaforrja

Sot duhet t’i dedikoheni pak vetes: gjeni kohën e nevojshme. Melankolia dhe emocionet do t’jua rrëmbejnë ditën.

Luani

Do të keni vështirësi në komunikim dhe në transferime të mundshme. Me partnerin do të ndizni tensione të vogla xhelozie. Qetësohuni.

Virgjëresha

Do të keni për të bërë shumë gjëra. Të favorizuara do të jenë daljet me miqtë. Nëse po përjetoni një histori të komplikuar mundohuni të vini rregull.

Peshorja

Një person më i ri do të tërhiqet nga ju. Një fëmijë do t’ju kthejë buzëqeshjen. Përballojini direkt vështirësitë.

Akrepi

Sot do të jetë një ditë perfekte për t’i bërë kritikë vetes dhe për të zbuluar disa ana karakteri që duhen përmirësuar.

Shigjetari

Mos lejoni që xhelozia të fitojë mbi ju. Largojini nga mendja mendimet e kota mbi tradhtinë. Jini më të dashur me partnerin/en.

Bricjapi

Mund të keni nevojë për maksimumin e përqendrimit dhe të vullnetit për të zgjidhur ndonjë problem të vogël me partnerin.

Ujori

Një situatë që e keni veçanërisht për zemër është e rikuperueshme. Reflektoni dhe jeni të përgjegjshëm. Dikush do t’ju gëzojë pa masë.

Peshqit

Kurrë mos thuaj kurrë: ajo që nuk ndodh për mijëra ditë mund të ndodh në një çast. Por kujdes me impulsivitetin që do t’ju karakterizojë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: