Home / Ekonomia / Rama: Sezoni turistik ka nisur me standarde të reja

Rama: Sezoni turistik ka nisur me standarde të reja

Kryeministri Edi Rama sjell imazhe nga nje plazh ku vazhdon puna për pastrimin dhe mirëmbajtjen e hapësirave për një sezion turistik me standarte të reja.

Kryeministri Rama nëpërmjet një postimi në rrijetin social në statusin e tij Facebook, shprehet se “Sezoni turistik ka nisur me standarde të reja përkujdesjeje në pastrimin e mirëmbajtjen e hapësirës së plazheve”.

Gjithashtu, kryeministri Rama sjell për ilustrim të komentit të tij në Facebook disa foto ku shihet qartë që standardet në këtë sezion turistik janë të njësuara me ato evropiane, falë punës e impenjimit të qeverisë për thithjen e turistëve dhe krijimin e kushteve sa më të mira për pushuesit në këtë sezon veror.

Leave a Reply

%d bloggers like this: