Home / Moda / Çanta, modelet dhe ngjyrat tendencë të verës

Çanta, modelet dhe ngjyrat tendencë të verës

C_4_articolo_2053760__ImageGallery__imageGalleryItem_4_imageEdhe pse aksesorët mund të jenë të kombinueshëm dhe të përdoren në çdo stinë, në varësi të veshjeve, çdo periudhë ka tendencat e saj dhe kjo vlen edhe për çantat në veçanti, të cilat karakterizohen nga ngjyra shuam të gjalla këtë sezon. Dior është ai i cili ka vendosur që këtë stin 137 moda e çantave të jetë klasike dhe më pak praktike me ngjyra të errëta, të bardha dhe jeshile të hapur. Max Mara prezanton çantat e vogla, të cilat përziejnë larminë e ngjyrave në copën përbërëse të tyre. Ngjyrat që përdoren më së shumti janë vjollcë e ndezur, portokalli dhe blu elektrike. Të ndryshme ja në edhe tendencat e Missioni, Mulberry, Roger Vivieri, Smytshon, Dolce &Gabbana e Marc Jacobs. Shikonini të gjitha në galerinë e mëposhtme. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: