Home / Sporti / Luis Suarez transferohet tek Barcelona per 70 milion euro

Luis Suarez transferohet tek Barcelona per 70 milion euro

Luis-Suarez4-502x350 FC Barcelona dhe Liverpuli kane arritur akordin per transferimin e Luis Suarez. Sulmuesi do te nenshkruaje per 5 sezonet e ardhshme me kalatanet, beri te ditur te premten klubi spanjoll.
Uruguajani do te shkoje ne Barcelone javen e ardhshme per t’iu nenshtruasr vizitave mjeksore tradicionale e per te nenshkruar per 5 sezonet e ardhshme, konfirmoi FC Barcelona ne nje njoftim per shtyp. Transferta behet per 70 milion euro.

Leave a Reply

%d bloggers like this: