Home / Kronika / Gjendet në Kamëz 18-vjeçarja e zhdukur në Këlcyrë : Ika me dëshirë

Gjendet në Kamëz 18-vjeçarja e zhdukur në Këlcyrë : Ika me dëshirë

Pas denoncimit të bërë nga babai i saj, Sejat Spahiu është gjetur ditën e sotme në Kamëz, 18 vjeçarja Ruze Spahiu, e cila rezultonte e zhdukur nga familja prej 5 ditësh. 18-vjeçarja mësohet të ketë rrëfyer në polici se nuk ka pasur asnjë problem dhe se është larguar me dëshirën e saj nga shtëpia. Rasti u bë publik ditën e djeshme, ku babai i 18-vjeçares ka kërkur ndihmë nga autoritetit për gjetjen e vajzës, e cila sipas tij kishte dalë për të bërë pazar 5 ditë më parë dhe nuk ishte kthyer më në shtëpi. 18-vjeçarja e fejuar prej 2 vjetësh, sipas familjarëve do të martohej për një muaj.

Leave a Reply

%d bloggers like this: