Home / Bota / Shpëtohet foshnja e ngujuar për 16 orë nën rrënoja (Video)

Shpëtohet foshnja e ngujuar për 16 orë nën rrënoja (Video)

shp-euml-tohet-foshnja-e-ngujuar-p-euml-r-16-or-euml-n-euml-n-rr-euml-noja-video_hdNë Sirinë e trazuar ndodhi një mrekulli, në mesin e shumë mizorive.

Janë vrarë mijëra persona, ndërsa milionave të tjerë ju është shkatërruar jeta në luftën civile, që po zhvillohet në Siri.

Mirëpo fat në fatkeqësi, pati një bebe dy muajsh që u ngujua në rrënojat e shtëpisë së saj, raporton Worl News.

Njerëzit që ishin në afërsi dëgjuan të qarat dhe pasi pastruan vendin, arritën të nxjerrin të gjallë,transmeton Telegrafi.

Nuk dihet se kush janë personat që gërmuan për 16 orë në këtë shtëpi në Alepo, ku shumë fëmijë deri më tash, kanë humbur jetën.

Leave a Reply

%d bloggers like this: