Home / Politika / Rama, takim me ministra dhe drejtues të PS-së

Rama, takim me ministra dhe drejtues të PS-së

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim që zgjati rreth një orë me disa prej ministrave të qeverisë dhe me drejtues të Partisë Socialiste.

Mësohet se Rama është takuar me Gramoz Ruçin, Lindita Nikollën, Saimir Tahirin, Blendi Klosin, Ditmir Bushatin dhe deputetin Koço Kokëdhima

Pas takimit, Edi Rama nuk dha shpjegime, por deklaroi vetëm se bëhej fjalë për një “çështje partie”.

Leave a Reply

%d bloggers like this: