Home / Moda / Pantallonat ‘pushtojnë’ edicionin “Emmy Awards”

Pantallonat ‘pushtojnë’ edicionin “Emmy Awards”

Tapeti i kuq i çmimeve “Emmy” nuk njihet për prurjet më të reja të modës, por kë të vit, çuditërisht, parakaluan shumë aktorë që ja vlente të na frymë zonin me veshjet e tyre. Dhe trendi kryesor i këtij edicioni? Pantallonat.

Që nga kominoshet jeshile të January Jones (si të dala nga një film I vjetër i Hollywoodit), tek kombinimi Dior – fustan- mbi pantallona- e Kiernan Shipka-s apo kostumi ngjyrë perle e Bouchra Jarrar, pantallonat ishin gjithandej dhe komplimentonin trupat e aktoreve.

Pantallonat janë një trend që mund të përqafohet nga të gjithë . Zgjidhni një palë që ju shkon formës së trupit tuaj dhe kombinojeni me një bluzë me shkëlqim ose të hapur, taka dhe voila, shkruan Anabel. Madje do të dukeni shumë më bukur, sesa të sforcoheni me një fustan të parehatshëm dhe më shumë seksi seç duhet për një takim romantik.

Frymëzohuni nga këto kombinime të prezantuara në “Emmy Awards”:

January Jones me Ulyana Sergeenko

Kiernan Shipka me Dior

Tatiana Maslany me Bouchra Jarrar

Sophie Turner me Galvan

Katharine McPhee me Wai Ming

Carrie Brownstein me Stella McCartney

Leave a Reply

%d bloggers like this: