Home / Moda / Këto këpucë, janë trendi më i çuditshëm

Këto këpucë, janë trendi më i çuditshëm

Shapkat e zeza prej lëkure dhe të konturuara me pelush në pjesën e thembrës madje janë bërë një trend uniseks në rrugët e kryeqyteteve të mëdha ku zhvillohen javët e modës

Ndonëse ndër vite në ‘street style’ jemi mësuar të shohim çudira nga më të ndryshmet, pak prej tyre janë bërë trende masive ashtu siç janë bërë këtë sezon shapkat stil “loafer” të Gucci, të cilat madje janë rikthyer edhe në pasarelë për koleksionin Pranverë 2016.

Meshkuj dhe femra janë parë të veshur me to duke propozuar edhe kombinime nga më interesantet.

Shikoni galerinë për të parë disa prej tyre. 

Leave a Reply

%d bloggers like this: