Home / Moda / Tri modele xhemperësh që do t’ju duhen për këtë dimër

Tri modele xhemperësh që do t’ju duhen për këtë dimër

Nga jakat e mëdha kashmiri deri te kardiganet e gjatë…janë xhemperë që do t’ju ngrohin mirë gjatë tërë sezonit!

Duke pasur parasysh që dimri ngadalë po afrohet, është koha e duhur për të blerë xhemperë të cilët do t’i veshim gjatë muajve të ardhshëm, transmeton Telegrafi.

Dhe, çfarë duhet vërtet të kemi parasysh?

Në vazhdim do t’ju tregojmë tri modele xhemperësh të cilët do të jenë në trend këtë sezon:

Xhemper i madh me jakë golf (visheni me krahë të rrudhur për pamje të rehatshme)

Xhemper i thurur (detaj i mjaftueshëm që të bini në sy)

Kardigan i gjatë (i cili duket si pallto mëndafshi apo pallto e lehtë)

Leave a Reply

%d bloggers like this: