Home / Rajoni / Maqedonia / Anulohen disa fluturime shkaku i mjegullës

Anulohen disa fluturime shkaku i mjegullës

Për shkakë të mjegullës në aeroportin e Shkupit ka ulje të vonuara dhe fluturime me vonesë, njofton Telegrafi.

Disa fluturime bënë ulje në Aeroportin e Ohrit dhe disa fluturime të tjera u vonuan.
Fluturimet që vinin nga Stambolli, Malmo, Vjena, Baseli dhe Malmo kanë ateruar në aeroportin e Ohrit.

Ndërsa disa fluturimet për në Romë, Frankfurt dhe Paris do të nisen nga Ohri.

Leave a Reply

%d bloggers like this: