Home / Sporti / Sporti ne bote / Allegri: Interi është favorit për titull

Allegri: Interi është favorit për titull

“Po kalojme nje periudhe te mire dhe deshirojme qe ta mbyllim vitin me me te miren e mundshme. Interi eshte favorit per titullin e kampionatit, pasi ka nje teknik me vlera dhe  lojtare te medhenj”.
Keshtu ka deklaruar trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri. Por, sipas tij, kampionati eshte ende i gjate. “Djemte kane bere paraqitje te kenaqshme, por kemi ende shume per te permiresuar”, ka theksuar tekniku i Juventusit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: