Home / Kronika / Ekstradohet nga Franca, por i “zhduket” policisë në Rinas

Ekstradohet nga Franca, por i “zhduket” policisë në Rinas

Sapo ka mbërritur si i ekstraduar nga Franca, por u ‘zhduk’ nga policët që e kishin në mbikqyrje në ambientet e Rinasit. Ngjarja është shënuar mbrëmjen e të martës, ndërsa SHÇBA ka nisur dhe hetimet.

A. C, i ekstraduar nga Franca, dyshohet se është ndihmuar nga persona të brendshëm për tu arratisur.

Hetimet vijojnë për zbardhjen e ngjarjes…

Leave a Reply

%d bloggers like this: