Home / roze / Vajza 16-vjeçare e Depp, ylli i ri hollivudian

Vajza 16-vjeçare e Depp, ylli i ri hollivudian

Lily-Rose Depp dhe Harley Quinn Smith kanë pozuar me grupin e punës së “Yoga Hoseres”, të dielën, një ditë para se filmi të shfaqur në “Sundance Film Festival”.

Në këtë film protagoniste kryesore është vajza e Johnne Depp me regji të Kevin Quinn. Lily Rose 16-vjeç, ka dukje tepër serioze teksa ka pozuar për “Variety Shutterstock Sundance Portrait Studio”.

Edhe pse në një moshë kaq të re, karriera e saj kinematografike po ecën në mënyrë të shkëlqyer duke u kthyer kështu shumë shpejt në një yll hollivudian.

Leave a Reply

%d bloggers like this: