Home / roze / Me bikini para shoqërimit të nuses

Me bikini para shoqërimit të nuses

Nicola Robert ka udhëtuar drejt Barbados për të marr pjesë në dasmën e koleges së saj, Kimberley Walsh.

Por para se të luajë rolin e shoqërueses së nuses, Roberts nuk ka ngurruar të provojë ujërat e plazheve të Barbados. Këngëtarja 30-vjeçare e grupit britanik “Girls Aloud”, duket mjaft në formë teksa ecën përgjatë plazhit. E më pas me bikini duke shijuar ujërat e ishujve Barbados.

34-vjeçarja Kimberley do të vendosë kurorë me partnerin e saj prej 14 vjetësh,dhe babain e djalit të saj 17 muajsh, Boby, Justin Scott.

Leave a Reply

%d bloggers like this: