Home / Kronika / Tiranë, hidhet nga ballkoni shtetasi suedez

Tiranë, hidhet nga ballkoni shtetasi suedez

Një shtetas suedez është gjetur përtokë mëngjesin e të premtes në rrugën “Haxhi Kika”. Ai është identifikuar si J. Backlund, 40 vjeç, shtetas suedez.

Informacionet e para bëjnë të ditur se ai është vetëhedhur nga ballkoni i katit të tretë të pallatit ku banonte, dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

%d bloggers like this: