Home / Sporti / Milani duhet të përmirësohet në çdo aspekt

Milani duhet të përmirësohet në çdo aspekt

milani-duhet-t-euml-p-euml-rmir-euml-sohet-n-euml-ccedil-do-aspekt_hdTrajneri i Milanit, Filippo Inzaghi, mendon se skuadra e tij duhet të përmirësohet në të gjitha aspektet, në mënyrë që të jetë konkurruese në sezonin 2014/2015.

Rossonerët pësuan humbje prej 5-1 nga Manchester City në një ndeshje miqësore, ndërsa në një përballje paraprake pësuan me rezultat 3-0 nga Olympiakosi.

“Të gjithë e kanë të qartë se duhet të përmirësohemi në shumë pjesë të fushës”.

“Nuk kemi punuar gjatë kohë dhe po kthehemi nga përfundimi në vend të tetë (në sezonin e kaluar)”.

“Duhet të punojmë shumë”, ka thënë Inzaghi për faqen zyrtare të Milanit

Leave a Reply

%d bloggers like this: