Home / Kuriozitete / Referendumi, socialisti i mërzitur lë mesazh për Fatos Nanon në fletën e votimit

Referendumi, socialisti i mërzitur lë mesazh për Fatos Nanon në fletën e votimit

Në Referendumin e mbajtur sot nga Partia Socialiste, nuk kanë munguar as fletët e votimit pikante.

Faqja“Postera Demotivues”, ka postuar në profilin e saj në Facebook fletë votimi të një votuesi socialist që ka lënë një mesazh për ish kryeministrin Fatos Nano.

Votuesi duket shumë i dëshpëruar, ai ka shënuar me kryq të dyja opsionet e votimit për referendum dhe në fletë ka shkruar lutjen: “Aman o Fatos kthehu”

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: