Home / Kronika / Kronika e zeze / Aksident në Elbasan-Peqin, humb jetën një person

Aksident në Elbasan-Peqin, humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Një motor ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën, duke shkaktuar vdekjen e drejtuesit.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Vashaj dhe viktima është rreth 50 vjeç.

Leave a Reply

%d bloggers like this: