Home / Kronika / Kronika e zeze / Dy të vdekur dhe dy të plagosur, “Benzi” bie në liqenin e Shkopetit

Dy të vdekur dhe dy të plagosur, “Benzi” bie në liqenin e Shkopetit

Dy të vdekur dhe dy të plagosur. Është ky bilanci paraprak pasi një automjet “Mercedez Benz” ka përfunduar në liqenin e Shkopetit.

Makina ka dalë nga rruga, sa del nga tuneli i Shkopetit.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13: 45 minuta. Automjeti është me targë AA 923 FH

Paraprakisht policia bën me dije se aksidenti mund të ketë ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit të mjetit, ose ndonjë problem shëndetësor i tij.

Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje. Ende nuk dihet identiteti i viktimave.

Leave a Reply

%d bloggers like this: