Home / Kronika / Kronika e zeze / Tropojë, një 30-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë

Tropojë, një 30-vjeçar gjendet i vrarë me plumb në kokë

policiaNjë i ri nga fshati Sopot i Tropojës, është gjetur sot në mëngjes i vrarë me plumb në kokë. Viktima quhet  Shpëtim Sinani, i cili sipas policisë është qëlluar me armë zjarri pak metra larg banesës së tij te “Ura e Sopotit”.

Sipas policisë, autori i vrasjes është identifikuar dhe po punohet për kapjen e tij.

Fshati Sopot është një zonë disi e largët nga qyteti dhe autorët kanë përfituar kohë për t’u larguar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: