Home / Moda / Olivia Palermo, tregon se si të kombinoni printet

Olivia Palermo, tregon se si të kombinoni printet

olivia-palermo-mbret-euml-resh-euml-e-lsquo-street-style-rsquo-kombinon-nj-euml-pal-euml-pantallona-t-euml-shkurtra-dy-her-euml-brenda-dit-euml-s_hdOlivia Palermo, mbretëreshë e ‘Street Style’, kombinon një palë pantallona të shkurtra dy herë brenda ditës.

Olivia Palermo nxiton nga një takim në tjetrin, por kjo nuk e pengon të duket me stil. Ajo dukej ‘chic’ me një palë pantallona të shkurtra dhe një bluzë peplum, të dyja të markës Zara. Ajo theu printin e njëtrajtshëm me kontrastin e ngjyrave.

Gjatë darkës, Palermo i dha veshjes së saj nota më modern, shkruan Anabel. Të njëjtat pantallona me bel të gjatë, i kombinoi me një bluzë me temina Tibi dhe një këmishë me pika. këpucët e sheshta i ndërroi me një palë taka Acquazzurra ngjyrë jeshile e errët.

Leave a Reply

%d bloggers like this: