Home / Moda / ‘Treshja e bukurisë’, për “Balman”, pozon në “W Magazine”

‘Treshja e bukurisë’, për “Balman”, pozon në “W Magazine”

lsquo-treshja-e-bukuris-euml-rsquo-p-euml-r-ldquo-balman-rdquo-pozon-n-euml-ldquo-w-magazine-rdquo_hdTre gjenerata të bukurisë, Rihanna 26 vjeç, Naomi Campbell 44 vjeç dhe Iman 59 kanë pozuar së bashku për herë të parë për “W Magazine” të muajit shtator.

Fotot duken shumë impresionuese dhe të bukura. Shërbimi fotografik i bërë me tre femra, të vlerësuara si ikona bukurie, bën pjesë për numrin e muajit shtator të revistës “W Magazine”.

Drejtori krijues i kësaj firme Olivier Rousteing shprehet se ato janë tre ikona bukurie, ikona stili dhe sharmi dhe askush më mirë se ato nuk mund ta përfaqësojnë linjën e veshjeve

Në këto foto të realizuara nga fotografja Emma Summerton, supermodelet dhe ylli i popit mbajnë veshur krijime të “Balmain” për sezonin dimër 2014.

Leave a Reply

%d bloggers like this: