Fillimi | Horoskopi | Horoskopi për datën 7 nëntor 2013

Horoskopi për datën 7 nëntor 2013

Nga
Madhesia e germes: Decrease font Enlarge font
Horoskopi për datën 7 nëntor 2013

Cfare thone yjet per ju? Klikoni ne shenjen perkatese dhe zbuloni se si parashikohet dita e sotme, nese do te jeni ne humor apo i merzitur, nese do te keni shoke apo do tia kaloni vetem, nese do t'i arrini qellimet qe i keni vene vetes, apo do te prisni ndonje dite tjeter? Kthehuni ketu cdo dite dhe cdo dite do te gjeni gjera te reja rreth shenjes suaj. Gjithmone do te gjeni dicka qe do t'u perkase ! Edhe sikur te mos e besoni....s'humbisni gje! Horoskopi ketu eshte falas . ... Lajmi i plote

 

Dashi

21 Mars- 20 prill

 

Sot do te kaloni disa momente jo fort te mira ne cift. Per ket arsye keni tendencen qe te perfshiheni ne disa debate, shkaku i te cilave eshte xhelozia. Ruani qetesine dhe zbuteni me zgjuarsi situaten.

( Klikoni tek numurat me poshte per te kaluar tek shenja tjeter )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Regjistrohu te komentosh feed Kommente (0 postuar)

gjithsej: | shfaqur:

Posto komentin tuaj

U lutemi shkruani germat qe shikoni ne imazh:

Captcha
  • Dergoje tek nje mik Dergoje tek nje mik
  • Print version Print version
  • Tekst i thjeshte Tekst i thjeshte

Tagged as:

No tags for this article

Vleresoje kete artikull

2.00