Politika

Ekonomia

Kronika

Sporti

Kosova

Reagon Ambasada Amerikane pas dështimit të Kosovës në INTERPOL

Pas dështimit të Kosovës për t’u pranuar në Interpol përmes një komunikate ...

Read More »

Japonia dhe Hungaria abstenojnë për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL

Sot në Dubai është votuar në mënyrë të fshehtë për anëtarësimin e ...

Read More »

Shtetet që u rreshtuan krah Serbisë, votuan kundër Kosovës në INTERPOL

Në Asamblenë e Përgjithshme të INTERPOL-it që po mbahet në Dubai, 200 ...

Read More »

Kosova dështon përfundimisht të pranohet në INTERPOL, merr vetëm 68 vota

Kosova përfundimisht nuk do të jetë pjesë e INTERPOL-it. Edhe pas raundit ...

Read More »

Maqedonia

Gruevski njofton në Fejsbuk se e ka fituar azilin në Hungari

Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski përmes profili të tij në Fejsbuk ka ...

Read More »

Gruevski kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish kryeministri Nikola Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për ...

Read More »

Mediat malazeze: Nga Mali i Zi në Serbi, Gruevskin kaloi me zv.ambasadorin hungarez

Mediat e Malit të Zi, nëpërmjet burimeve të tyre kanë zbardhur një ...

Read More »

Arratia e Gruevskit, LSDM akuza Mickoskit: Kë takove në Budapest?

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë i ka bërë një thirrje liderit të VMRO-DPMNE, ...

Read More »

Arte

Bota

Rajoni

Moda

Çantat ”Box Bag” të voglat dhe interesantet e sezonit pranverë-verë 2018

Janë çantat më të dëshiruara të momentit, fiksimi i ri i blogerëve ...

Read More »

Puplat, protagonistet e modës pranverore

Jo vetëm për festa, darka dhe ngjarje shoqërore: për pranverën 2018, puplat ...

Read More »

Plisse, fundet me pala për këtë pranverë

Nuk ka munguar në garderobën e një femre që prej një kohe ...

Read More »

Magjepsja “pa kufij” e Armanit

“Pa kufij, e pasur, dhe që bazohet në shumë kultura, për të ...

Read More »

roze

Lady Gaga rrëfen për problemet mendore me të cilat u përballë

Këngëtarja Lady Gaga nuk ka hezituar asnjëherë që të tregojë të vërtetën. ...

Read More »

Bluja, ngjyra e ngrohtë e dimrit

Për të patur ende një shije të qiellit të verës, të detit ...

Read More »

Rëndohet situata për Ronaldon, tre akuza të reja për përdhunim

Christiano Ronaldon nuk e lënë të qetë. Ditën e djeshme avokati i ...

Read More »

SOFT NEWS – Për ish-kancelarin Schroeder martesa… vdes e fundit!

Ish-kancelari gjerman Gerhard Schroeder, 74 vjeç, ka festuar martesën e tij të ...

Read More »