Home / Parlamentare (page 2)

Parlamentare

Mblidhet komisioni, Vettingu nis rrugën

Komisioni i Verifikimit të Kandidatëve për Vettingun nuk humbi kohë pas vendimit të Parlamentit për plotësimin e tij me anëtarët e opozitës dhe nisi nga puna për të shqyrtuar dosjet e 193 personave që kanë aplikuar për 25 vendet vakante ...

Read More »