Home / Parlamentare (page 3)

Parlamentare

Parlament/ Ikën Rama vjen Meta

Seanca plenare e së enjtes është drejt fundit. Gjatë paradites dhe mesditës kanë mbajtur fjalime ministra e deputetë të PS si dhe Blushi e Hafizi të Libra-s. Seanca deri para disa minutash është drejtuar nga Valentina Leskaj, ndërsa Ilir Meta ...

Read More »