Home / Parlamentare (page 4)

Parlamentare

ZYRTARE/ Ja emrat e 4 ministrave të rinj

Kryeministri Edi Rama ka zyrtarizuar katër emrat e rinj në kabinetin qeveritar. Fatmir Xhafaj do të jetë ministër i Brendshëm, Olta Xhaçka e Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu në postin e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Eduart Shalsi në postin e Ministrit ...

Read More »