Home / roze (page 296)

roze

Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Është e lumtur të tregoj figurën e saj seksi. Abbey Crouch dukej e lumtur në plazh në shoqërinë e bashkëshortit të saj Peter Crouch dhe vajzës së tyre Sophia. 28 vjeçarja ka treguar linjat perfekte trupore në bikini të zeza. ...

Read More »

“Kjo është shqiptarja që u xhirua lakuriqe në kishën serbe” (Video)

Serbët kanë reaguar ndaj videoklipit të Era Istrefit për shkak të xhirimit të disa skenave në, siç thonë, në një kishë serbe. Kënga “E dehun” është jashtëzakonisht e pëlqyer nga fansat e këngëtares së re, mirëpo klipi i saj ka ...

Read More »

Kim Kardashian bëhet “bjonde”

“Është vetëm një paruke”, sqaron Kim Kardashian. Ajo tregon se flokët bjonde nuk janë të vërteta pasi kishte vendosur të postonte disa imazhe në Instagram. Të gjithë ndjekësit e saj menduan se ylli i “reality show”-t, “The keeping up with ...

Read More »