Kronika

Apeli lë në fuqi sekuestron e pasurisë së Francesco Becchettit

Gjykata e Apelit la në fuqi të martën vendimin e Shkallës së Parë për sekuestron e pasurisë së Francesco Bechetit. Biznesmeni italian akuzohet për evazion fiskal dhe falsifikim dokumentesh.

Gjykata e Shkallës së Parë kishte vendosur më parë sekuestrimin e të gjitha pasurive të Bechetit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button