Kronika

Avokati i Prengës: Nuk u lejova të takoj klientin tim

Avokati i deputetit Armando Prenga, Baftjar Rusi, ishte në Policinë e Tiranës, aty ku sipas tij, policia nuk e lejoi të takonte klientin e tij.

“Nuk u lejova të takoj klientin tim dhe kjo është shkelje e ligjit. Policia më tha të pres dhe se do të më njoftojnë”, tha avokati i deputetit, i cili është ndaluar mëngjesin e së shtunës pas një konflikti në Laç, ku mbetën të plagosur 7 persona.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button