roze

Cristiano Ronaldo, terapi me ujë të ftohtë pas çdo ndeshjeje (VIDEO)

Cristiano Ronaldo mbahet në formë duke u larë me ujë akull të ftohtë pas çdo ndeshjeje dhe, kohët e fundit, e ka bërë zakon që këtë trajtim të ashpër që i bën trupit ta ndajë me fansat e tij në rrjetet sociale.

Në një video të postuar në Facebook, sulmuesi portugez shkroi: “Puna e lodhshme kërkon rekuperim të vështirë”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button