Kronika

Kapshticë, medikamente dhe cigare kontrabandë; arrestohet një person

Policia Kufitare ka sekuestruar në Kapshticë medikamente dhe cigare kontrabandë, ndërkohë që ka vënë pranga një person.

Malli kontrabandë u gjet gjatë kontrollit në makinën e shtetasit Gj. Kambo.

Në makinën me targa AA672 KO u gjetën 31 steka cigare dhe disa medikamente.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button