roze

Kendall dhe Khloe shkëlqejnë në St. Barts

Motrat Kardashian janë me pushime në St. Barts, por Kendall dhe Khloe janë ato që po tërheqin më shumë vëmendje.

Këto të dyja duket se po ia kalojnë shumë mirë, pasi vazhdojnë të postojnë foto në Instagram ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe duke kërcyer.

Kendall tregon edhe njëherë pse është njëra nga modelet më të kërkuara në botë, pasi shfaq trupin e saj shumë në formë, me një palë bikini të zeza.

Mirëpo, mbrapa nuk mbeti as Kylie, e cila e shoqëruar nga i dashuri Tyga, u shfaq në jaht me një palë bikini shumëngjyrëshe.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button