roze

Ndahen pas 11 vjetësh Megan Fox dhe Brian Austin Green?

Megan Fox dhe Brian Austin Green janë ndarë pas 11 vitesh bashkë. Disa burime pranë çiftit kanë thënë për USWeekly se çifti është ndarë prej gjashtë muajsh.

Aktorja 29-vjeçare dhe ish adoleshenti i Beverly Hills, kanë dy fëmijë, Noah, 3 vjeç dhe Bodhi, 18 muajsh. Ata janë parë bashkë për herë të fundit në qershor, por nuk ka ende komente prej tyre për lajmin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button