roze

Rita Ora, ja kë zgjedh për duetin e radhës

Bashkëpunimi i Rita Orës me Ed Sheeran është një nga këngët më të “ëmbla” që mund të keni dëgjuar ndonjëherë.

Këngëtarja ka bashkuar fuqitë më këngëtarin e hitit “Thinking Out Loud” për të sjellë këngën me titull “Us”, e cila do të jetë pjesë e albumit më të ri të Ritës.

Përsa i përket këtij projekti muzikor, këngëtarja është shprehur se është një nga këngët më të preferuara për të, duke thënë: “Për mua është një nga këngët e dashurisë më të ëmbla, më emocionuese dhe më e mrekullueshme që unë mund të kem dëgjuar ndonjëherë”.

Pavarësisht se ka publikuar albumin e saj të parë, “Ora” në vitin 2012, Rita tregon se albumi i saj i ardhshëm po realizohet në një mënyrë si të ishte i pari për të.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button