roze

Tashmë është radha e John Legend të pozojë nudo

Harroni Justin Bieber, tashmë është radha e John Legend të pozojë nudo.

Chrissy Teigen ka fotografuar të pasmet e bashkëshortit të saj tërheqës, John Legend, të martën në mbrëmje. Postimi i bërë në Instagram, i cili ka marrë mbi 100.000 pëlqime në pak orë, tregonte Legend teksa qëndronte përballë televiziorit, ndërkohë që Teigen ka mbuluar paksa të pasmet e tij me gjurin e saj.

Megjithatë, edhe pse ajo është përpjekur ta mbulojë, të pasmet e këngëtarin dallohen qartë dhe askush nuk është ankuar për këtë postim.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button