Kronika

Tiranë, policia arreston 2 persona të akuzuar për 12 vjedhje banesash

Policia e Tiranës ka arrestuar të martën 2 persona, të cilët akuzohen për vjedhjen e 12 banesave.

Të arrestuarit janë 32-vjeçari Saimir Kuçi dhe 24-vjeçari Ervis Ramaj.

Këta dy persona janë kapur në flagrancë duke vjedhur banesën e shtetases me iniciale V.T.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button