Kronika

Vidhet vila e deputetit Ristani në Gjirin e Lalzit

Është vjedhur me thyerje gjatë orëve të natës vila e deputetit të Partisë Demokratike Arben Ristani, në zonën e Gjirit të Lalzit.

Policia e Durrësit njoftoi se nga specialistët për krimet në  komisariatin e policisë së Shijakut po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Vila e deputetit Ristani ndodhet brenda kompleksit turistik “Lura” dhe policia bën të ditur se kompleksi ruhet 24 orë në 24 nga roje private.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button