Home / Ekonomia (page 714)

Ekonomia

Legalizimet, qeveria anulon dosjet e parregullta

Parcelat/ Ndryshojnë 30 vendime të qeverisë “Berisha”. Flet Artan Lame: I hapet rruga urbanizimit dhe legalizimit. Javën tjetër publikohen çmimet Mbi 90 për qind e vendimeve të qeverisë “Berisha” nuk përputhen me matjet në terren të hapësirave që legalizohen, tha ...

Read More »