roze

roze

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse nxisin aludimet për fejesë

Robert Pattinson dhe partnerja e tij shtatzënë, Suki Waterhouse, kanë ndezur thashethemet e fejesës, pasi kjo e fundit u pa me një…

Read More »

Fustani i Princeshë Dianës shitet me çmimin marramendës, thyen rekordin e modës

Fustani i Princëeshë Dianës është shitur në ankand më vlerën marramendëse prej 1,148,080 dollarësh ose 904,262 paundësh. Princesha e Uellsit…

Read More »

Me veshje provokuese, Gresës i del gjoksi në intervistën e fundit

Gresa Hoti mori shumë vëmendje gjatë qëndrimit të saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova, pasi u…

Read More »

Biondet, zeshkanet, flokëkuqet: Ja cilat bëjnë më së shumti seks, cilat janë më të mira në krevat!

Keni menduar që ngjyra e flokëve nuk ka kurrfarë lidhje me seksin? E pra, e keni gabim! Të dhënat më…

Read More »

I dha fund lidhjes me biznesmenin shqiptar, Beniada Nishani zbulon më shumë rreth statusit të saj

Modelja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Beniada Nishani kohë më parë i dha fund lidhjes me biznesmenin shqiptar. Mirëpo gjatë…

Read More »

George Clooney shpjegon pse ndihet i “turpëruar” në tapetin e kuq

Që nga debutimi i tyre në tapetin e kuq si çift i martuar në Golden Globes 2015, aktori 62-vjeçar George…

Read More »

Tendencat që sollën të famshmet kur u shfaqën shtatzënë në tapetin e kuq

Viti që po lëmë pas solli një mori tendecash virale të modës: nga roza e Barbiecore deri te trendet absolute…

Read More »

Donald Veshaj i propozon martesë Bora Zemanit gjatë premierës së filmit “5 Herë Jo”

Në një natë mbushur me emocione dhe premierën e shumëpritur të filmit “5 herë jo”, Donald Veshaj ka dhënë një…

Read More »

E ftuar në programin amerikan, Dua Lipa tregon të sharën e preferuar në shqip

Këngëtarja me origjinë shqiptare e ftuar nga Seth Meyers në edicionin e fundit të “Day Drinking” në emisionin Late Night,…

Read More »

Bashkëshortja e Kanye West me taka me push tërhoqi vëmendjen në Dubai

Kanye West dhe gruaja e tij, Bianca Censori, kanë qëndruar së fundmi në Dubai dhe ajo tërhoqi vëmendjen me zgjedhjet…

Read More »
Back to top button