Home / Kosova (page 5)

Kosova

McCain viziton Kosovën

Senatori amerikan, njëherësh ish-kandidat për Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, viziton të enjten Kosovën. Gjatë kësaj ndalese është parashikuar dhe mbajtja e një fjalimi përpara Kuvendit. Seanca solemne, gjatë të cilës senatori republikan mjaft në zë ...

Read More »