Home / Parlamentare (page 13)

Parlamentare

Ligji i mbetjeve, Meta: Do ketë dialog

Ligji për mbetjet ka mbledhur bashkë shoqërinë civile dhe kryeparlamentarin Ilir Meta në një takim. Biseda e zhvilluar në ambientet e Kryesisë së Kuvendit ka zgjatur plot 60 minuta. Pjesë e këtij takimi kanë qenë Unioni i Ekspertëve mjedisorë, juristë, ...

Read More »