Home / Presidenciale (page 10)

Presidenciale

Hahn takohet me Nishanin

Presidenti Bujar Nishani priti të mërkurë Komisionerin për Politikën e Fqinjësisë Evropiane dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Presidenti Nishani vuri në dukje se zbatimi i reformave sipas udhërrëfyesit të përcaktuar nga Komisioni Evropian duhet të jetë prioritet i prioriteteve, ...

Read More »